UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Zastanawia mnie jedno...propagowanie ustroju totalitarnego jest prawnie zakazane więc pytam dlaczego ten lewak Kolinski jeszcze nie siedzi? Promowanie nienawiści też jest karalne więc wystarczy wejść na profil owego lewaka aby poczytać co wypisuje jak ubliża jak wyzywa z jaką pogardą wypowiada się o ludziach o odmiennych poglądach....to jest człowiek pełen nienawiści pogardy życiowy nieudacznik który chcę zaistnieć dzięki swojej politycznej głupocie w jego głowie zapewne kiełkują zbrodniczo-sadystyczne myśli takie same jak u Dzierżyńskiego Berii Stalina....Jak można pogodzić się dawać przyzwolenie aby ten człowiek cały czas wychwalal komunistów mordujących niewinnych ludzi ten człowiek chodzi po ulicy śmiejąc się w twarz rodzinną ofiar Stalinowskiego ustroju ten człowiek cały czas żyje kosztem całego społeczeństwa on uważa że może pisać wszystko że może każdego oczerniać potrafi zepsuć każdą patriotyczną uroczystość w mieście jak można jeszcze długo tolerować tego człowieka bez zasad przyszłości i zwyczajnej ludzkiej godności