UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Partia Razem była dla mnie do tej pory takim małym NIC. Nie wartym jakieś uwagi. Ale pomyślałem, poczytam w int na ten temat, wikipedia itd. kto zacz. Powiem tyle: nawet mi się nie chce gadać. Uwłaczałoby to mi. Jak nisko musiałbym upaść albo za jakie miliony sprzedać. Wstydziłbym się przed rodziną I znajomymi. No ale cóż, mamy ten słynny pluralizm. I takie twory niestety istnieją. Ale patrząc na liczbę członków, to jest nadal nic.
Halohalo