UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Kiedyś popierałem ONR, łykałem ich papkę, że nie są żadnymi faszystami itd. Ale przejrzyjmy w końcu na oczy - to jest jakaś Ruska, Niemiecka, albo Izraelska agentura. Skoro nie są faszystami, to po co używają nazwy byłej, zdelegalizowanej organizacji faszystowskiej? Nie mogli się nazwać inaczej, musieli wybrać akurat tę konkretną nazwę? Drugą sprawą jest hitlerowskie pozdrowienie. Po prostu nie kupuję tłumaczenia, że to salut rzymski i chcą przywrócić pierwotne znaczenie tego gestu zagarniętego przez Niemców. Teraz ten gest kojarzy się jednoznacznie tylko i wyłącznie z hitlerowcami, po co go uparcie używać? Zresztą, nawet jeśli jest to salut rzymski, to tacy z nich wielcy patrioci, a nie mogą sobie wymyślić własnego gestu, salutu polskiego? Muszą koniecznie używać gestu rzymskiego sprzed setek lat? Jak już mówiłem, podejrzewam agenturę. Najprawdopodobniej izraelską, bo to obecnie jedyny kraj szkalujący Polskę i istnienie ONR jest im bardzo na rękę.