UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Staryubek - dobre, ubecy i rozsądek, zwykli bandyci, dewianci, karierowicze, nieroby bez wykształcenia oderwani granatem od pługa, zwyrodnialcy i mściwe ścierwa, powinno się całkowicie zabrać jakiekolwiek świadczenia, i jeszcze taki bydlak mówi że lata 50,60 był ok, a stan wojenny był z kulturą i zachowaniem przyzwoitości, TRAGEDIA o HONORZE nie wspomnę bo go nie mieli.

slawekel1