UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

drogi Panie ubeku, jest Pan zdrajcą żyjącym.na koszt podatnika,czy Pana pracodawcy z CCCP płacą Panu choćby 5 zł miesięcznie za wysługiwanie się nim? Pan powinien milczeć i siedzieć cicho i modlić się, żeby za wspolpracę w wrogim Polakom państwem nie zostać skazanym za zdradę narodu, ...miłego wieczoru

Tłum