UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co to za kary....za 3mil,złapać,do odsiadki10lat zabór mienia rodzinnego w całości,to by się odechciało kręcić tym pseudo elbląskim pracodawcą czytać KLIKA małomiasteczkowa,a co z P.i jego wyłudzeniami nie możecie go znaleść w MIAMI na florydzie śmiechu warte drobnych złodziejaszków to wiecie jak na lata zamknąć bo są biedni ....