UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dużo, będą nowe miejsca pracy w porcie, przy obsłudze przekopu statek hydrograficzny będzie nowy pływał z załogą, zwiększy się produkcja ponadgabarytów w tutejszych zakładach i odżyje Starówka. No masz te inwestycje w mieście, a jak się to ma do przekopu, który jest inwestycją rządową? Przecież te rzeczy, o których mówisz to zadania samorządu. Udaj się na sesję RM i tam domagaj się tych inwestycji, bo to władze Elbląga są za nie odpowiedzialne i będą z nich rozliczane. Niech Ci odpowiedzą kiedy wykonają te inwestycje.
Gienek