UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak bedzie trzeba. Tak samo jak np. Rowy melioracyjne. To skoro wyleje a jak wiecej wody z Baltyku naplynie to bedzie lepiej ? Dane z dzialanosci stadionu Narodowego sa dostępne. Ciezko porównać wydarzenie przyciągające ludzo z całego swiata w ogromnych ilosciach do inwestycji dla grupy pasjonatow sportow wodnych i łowienia ryb. Co do wydatkow na port - w analizach i prognozach zlozonych do projektu przekupu jest założone 20 mln ton przeladunku w 2045 tyle co port w Gdyni ! I ponad 210 tys pasazerow tyle co Gdanski port obecnie . Na ten moment w Elblaskim porcie jest 300 m nabrzeża dla zeglugi pasazerskiej. Sam odpowiedz czy nie beda potrzebne inwestycje w port. Dla mnke dyskusja zakonczona. Pozdrawiam
Patryk12340987