UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tekst właśnie mówi, że dla Niemiec transport wodny jest bardzo ważny to samo w Holandii. Nadal nie wyjaśniłeś jak 700 tonowa barka jest niby droższa w transporcie od 30 tirów z kierowcami nie mowiąc już o małych statkach 3500 tonowych. A u nas to jak na razie to się kolej zwijała ostatnio, właśnie nadzalewówkę zamkneli jak wygląda most kolejowy koło portu? To po jakich torach będą ten towar wozić? Nie mówiąc już o tym, że większość prądu u nas jest z węgla to ma się nijak do zeroemisyjności. A duża część lokomotyw towarowych jest spalinowa i na dużej części torów nie ma trakcji elektrycznej. Pozdrawiam również. :)
Gienek