UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Patryk teraz właśnie widać, że nie jesteś chyba z Elbląga, bo te turbiny będą transportowane właśnie z Elbląga z hal nad rzeką i tam są SUWNICE O wielotonowym udźwigu. Właśnie tak ladowali na barkę największe w Polsce zbudowane turbiny dla nowych bloków elektrowni Opole o mocy ponad 900 MW i wadze kilkuset ton. Proste suwnica jest w Kanale przy hali Maag Gear i Siemens i tam ładują to samo jest przy odlewni. Dlatego miasto jest przygotowane do tego transportu właśnie widać, że niewiele wiesz.

Gienek