UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jest takie powiedzenie , z g*wna bata nie ukrecisz " albo " i w Paryżu nie zrobią z g*wna ryżu " . To samo tyczy sie portu w Elblagu. Powiedz mi co dokladnie jest w planach , co ma byc transportowane w takich ilosciach ze bedzie sie oplacac wlozyc miliardy w rozwój portu i przekop? Materiały bud. , wegiel ? Przeciez to juz jest. Turystyka ? Niech wzrosnie dwukrotnie, bedzie to stan z 2005 roku wtedy port tylu przyjął co sie zmienilo ze teraz nie przyjmie ? Moze dlatego ze nabrzeże turystyczne ma tylko 300 m ???Jak towar ma byc dostarczany do Elblaga i odbierany z naszego miasta ? Koleją? Port ma dostep do transportu kolejowego,a towar wysadzaja na ,,rampie " kolo jednostki wojskowej na mazurskiej i dalej na tiry i do portu. Gdzie tu logika ? Jesli Cie stac to inwestuj.

Patryk12340987