UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No właśnie, ciekawe czemu KE się nie interesuje Nord Stream i Nord Stream 2, nie interweniowala jak wiercili tunele w Alpach, albo jak w Niemczech wycinają puszczę pod kopalnię węgla brunatnego czy jak wiercili tunel pod Kanałem La Manche.

Gienek