UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Inwestycji infrastrukturalnych NIE ROBI SIĘ na parę lat i NIE MUSZĄ WCALE się one zwracać. Ich podstawowym celem i rolą bowiem jest stymulacja gospodarcza regionu i stworzenie szansy do dalszego rozwoju, a nie kasowanie zysków po 3 latach, bo to nie lokata bankowa. Przekop daje szansę na rozwój całej strefie okołozalewowej i jest impulsem do dalszych decyzji rozwojowych, które już zależeć będą od poszczególnych władz samorządowych poszczególnych miejscowości - rząd może i powinien to stymulować, ale wszystkiego nie da się zrobić za mieszkańców. Ta matematyka jest prosta - z przekopem jest szansa coś zrobić, wystarczy pomyśleć; bez niego, pozostaje marazm i bieda jak dotychczas. Nie tylko skorzysta na tym turystycznie Elbląg, podobnie jak Tolkmicko, Frombork, Braniewo i pozostałe miejscowości nadzalewowe, ale również zwiększy się ruch towarowy w elbląskim porcie. Przypominam o Białej Księdze Transportu UE, która zakłada zwiększanie w najbliższych dekadach transportu śródlądowego i rozwój dróg wodnych, na co zresztą przeznacza się tam ogromne środki, których w Polsce nie potrafimy wykorzystać, bo u nas w większości dominują malkontenci o podejściu "nie da się". (. .. )
RobertKoliński