UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Będzie fajna miejscówka na ryby,bo chyba tego czegoś w Elbląg portem raczej żal nazywać 5 osób zatrudnionych,jeden dźwig i suwnica. Sądzę że może być więcej turystów co dla nich planuje miasto ???? .Konkretnie kiedy Kolej nadzalewowa ? Kiedy nowy tramwaje z Polskiej Pesy? UM jakie macie wizję na rozwój turystyczny i gospodarczy miasta i okolicy????? Ps. Sądzę że żaden ,aby cicho być i olsztynka nie drażnić a wypłatę co miesiąc brać.

Żuławskie Psy.