UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Panie panie. .profesorze taka inwestycja jest na dziesiątki lat na przyszłe pokolenia. Nikt tu nie liczy na to - ani PIS ani port w Elblągu że po otwarciu kanału będzie kolejka statków do Elbląga. W przyszłości na pewno zwiększy ruch towarowy i turystyczny w Elblągu i na Zalewie.
D....S...