UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja nie popieram TVN i też twierdzę, że to prowokacja z mięsem, ale nie USA, bo oni jak mówiłem tu nie mogą słać swojej wołowiny, tylko prowokacja Zachodu. Sam mam bydło na wołowinę, więc się orientuje w tych tematach dobrze. A to wina tego też, że zakazali domowego uboju bydła i świniobica, żeby każdy mógł sam sobie ubić.
Zen