UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W naszym interesie jest granica polsko-chinska. Chiny nie Rosja i rozumieją, że lepiej robic handel i biznes, niż wojenki, a to Rosja jest zagrożeniem napada na inne kraje jak Gruzja, Ukraina, której gwarantowała nienaruszalność granic terytorialnych za oddanie atomu. Na szczęście Chiny niedługo odbiorą im Syberię z resztą ludzie na Syberii chcą niepodległości od Putina, bo Putin ich okrada. Na szczęście sankcje działają na Putnia i ciekawe co zrobi jak już ropy od niego nie będą brac i węgla. Rosja to kolos na glinianych nogach i największy kraj trzeciego świata. A USA są kilka razy potężniejsze od Rosji to samo UE.
Zen