UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak, ale jakby nie było u nas wojska to taki Josef z by wkroczył na nasz Śląsk i poszedl do naszego Józefa bezbronnego i wycelował w niego armatohaubice dana lub CZK i powiedział Józef od dzisiaj twój dom jest mój i pakuj się i nawet 100 kolejnych polskich Józefów nieuzbrojonych nie powstrzymałby tego 1 uzbrojonego Josefa czeskiego przed zajęciem terenów Polski i innych uzbrojonych Pepikow. Proste.

Zen