UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Widac, że nie rozumiesz. Napisałem, że wojny nie będzie, dopóki będziemy mieli silna armię w Europie. Si vis pacem, para bellum. Każdy Polak bedzie walczył za swój kraj, jak nie z bronią to w inny sposób. A inni po prostu nie są Polakami. A wszystkie siły Europy razem wzięte są na szczęście dużo silniejsze od Rosji :D, mają kilka razy wiecej czołgów i samolotów i to nowoczesnych, a nie starych migów czy Su z lat 70. W Europie jest nawet kilka razy wiecej ludzi niż w Rosji. No i Francja i Wielka
Zen