UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
I jeszcze 1 ostatnio był wywiad w Onecie z jakimś czeskim dziennikarzem i on jasno powiedział, że Czesi pomimo tego, że byliśmy wiele lat pod zaborami i okupacja zazdroszczą nam naszej wspaniałej historii i tego, że byliśmy mocarstwem przez pewien czas, że mieliśmy Kopernika, Jagielle, Sobieskiego i że zatrzymaliśmy Turków, i Bolszewików w 1920 roku pod Warszawą co jest uznane za 1 z decydujących bitew w historii ludzkości i nikt nam tego nie odbierze, że zdobyliśmy Monte Cassino, braliśmy znaczący udział w bitwie o Anglię i Czarne Diabły Gen. Maczka wyzwoliły Holnadię część Francji, Belgii i tego, że przed Maczkiem kapitulowala cała baza niemieckiej marynarki wojennej, że wypalił hitlerowców w bitwie pod Falaise. No i tego, że Polacy brali udział w zdobywaniu Berlina i Polska flaga zawisła na Bramie Brandenburskiej.
Zen