UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A poza tym powiedz co inne kraje miały nowocześniejszego? W 1939 roku Polska była 1 Z 7 KRAJÓW NA CAŁYM ŚWIECIE, które posiadały i produkowały czołgi, więc nie mów tu o zacofaniu naszego kraju mieliśmy też 5 liczbę patentów naukowych w Europie, czyli tyle co Szwajcaria. Problemem naszego kraju była nie technika, bo Polacy potrafili ją opracować tylko paru twardogłowych polityków nieprzekonanych do niej i brak pieniędzy na szybkie zwiększanie liczby sprzętu.
Zen