UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co Ty bredzisz? 7Tp był w 1939 roku najnowocześniejszą konstrukcją na świecie, jako 1 czołg świata miał peryskop odwracalny konstrukcji Rudolfa Gundlacha, który jest do dzisiaj wykorzystywany w wielu pojazdach, tak to polski wynalazek, nie radziecki jak mówili w ,,czterech pancernych'' mial armate bofors 37 mm natomiast połowa niemieckich czołgów atakujących Polskę to Panzer I wyposażony tylko w CKMy bez działa i Panzer II wyposażony w dzialko 20 mm a zakupy miały być finansowane za zboże i inne płody rolne z tego, jak nie wiesz. To nie są legnedy tylko prawda bo te konstrukcje istniały i duża część z nich sprawdziła się podczas wojny nawet polskie pistolety VIS były produkowane przez Niemców do końca wojny i bardziej cenione od swoich. To Polak w LWS opracował uderzenie w układzie V stosowane do dzisiaj np w f 117 czy predatorach i wyrzutniki bomb do latających fortec już przed wojną więc nie opowiadaj glupot, bo te wynalazki były w tamtym czasie bardzo nowoczesne i miały być stosowane w naszych samolotach i czołgach od 1940 roku, dlatego Hitler się spieszył z atakiem, bo Polska juz się odbudowała i miala już wybudowane kompletne fabryki zbrojeniowe jak w Stalowej Woli obecne HSW gdzie robi się Rosomaki i tam właśnie miała ruszyć produkcja nowoczesnego sprzętu, jak tych dzial plot, które już zaczęto produkować (ponad 100 sztuk) a do 1940 miało być ich znacznie więcej i to utrudniłby operacje niemieckiego lotnictwa, to samo szybkostrzelny NKM 20 mm nowoczesne dzialko już zamontowane na części TKS i właśnie z takiego Roman Orlik zniszczyl kilkanaście czołgów niemieckich. Polacy zadali Niemcom duże straty i gdyby nie Atak ZSRR to bylyby one dużo dużo większe. Samych czołgów i pojazdów zniszczyli ok 1000 Niemcom.

Zen