UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pogadaj z wojskowymi (najlepiej po alkoholu, bo wtedy są bardziej chętni do rozmowy) to Ci powiedzą jakie mamy szanse z wojskiem stacjonującym w obwodzie kaliningradzkim. Żadnych i żadne NATO tego nie zmieni (jakby co to będą chronić swoje tyłki, a nie nasze. .. ). Czemu jednostki NATO są w większości rozlokowane na zachodzie Polski ? Wiecie gdzie leży Żagań, Swiętoszów, Skwierzyna i Bolesławie ? O wojsku za czasów Antona to lepiej nie mówić, więcej szkody niż pożytku zrobił. ..
emerytLWP