UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Policja jednak o wiele więcej czasu powinna poświęcać właśnie takim miejscowościom jak powyżej. Znam doskonale sytuację na drodze w tamtej części, kompletny brak poszanowania do przepisów. Uważam, że jak są to miejscowości wiejskie nie upoważnia do szarżowania i nie szanowania innych użytkowników drogi.
zigi