UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Miło poczytać gdy zamiast o emerytach i rencistach handlujących na rynku, piszecie o prawdziwej kontrabandzie. Prędko ktoś inny pojawi się na ich miejsce. W przyrodzie nic nie ginie - jest popyt, pojawi się i podaż.