UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bla bla bla klepiecie jak stare kwoki to żadne pieniądze tunel pod Motławą był droższy miljard zł i jest atu dyskutują same tępaki nie mające pojęcia ci sami co boją się wiatraków a teraz boją się że ich w zaleje w tym kraju nic nie może być inni budują wyspy na nich miasta lotniska w Polsce to ciemni ludzie wszystko im przeszkadza i to zawsze dyskutują same półgłowki