UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przecież nikt nie zamierza budować tego przekopu. Można to budować (zgodnie z postanowieniem ekologicznym) parę miesięcy w roku. Zatem te 18 miesięcy musi zamienić się w 10 lat. Nie chodzi o to, żeby złapać króliczka, a żeby gonić go. .. .Urząd Morski dostał wytyczne ogłosić przetarg. To go ogłosił. Mimo, że nie wiadomo jakie wymagania będą w pozwoleniu na budowę. A zatem nie wiadomo jak skosztorysować roboty.

entuzjasta