UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przekopu nie będzie, a kto wierzy, że będzie inaczej to mu współczuję. I nic do tego nie ma ani Rosja, ani biurokracja, ani zła wola, o którą podejrzewa się niektórych polityków. Po prostu zadanie to przekracza możliwości naszego państwa, bez względu kto sprawuje władzę i nie ma realizacja tej inwestycji żadnego logicznego uzasadniania. Stracimy w przypadku realizacji przekopu niewyobrażalną masę pieniędzy, a korzyści nigdy z tego nie będzie. Mówiąc po czesku " to se ne vrati " i nie znaczy to co powszechnie się myśli, bo w tym języku oznacza to co my mówimy o czymś nietrafionym używając słowa wulgarnie określającą część męskiego ciała.
Polpolipol