UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

brawo !! znowu zlapali tych kryminalistow!!! buahahaahahah , no i co z tego , odczepcie sie raz na zawsze od narkotykow , sa spoko , nikogo nie namawiali do zakupu , ludzie sami kupuja , a skoro chca kupowac to znaczy ze ktos musi je sprzedawac proste!

drugsmylove