UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Skoro prywatny inwestor z Góry Chrobrego zrezygnował, bo sezon zimowy za krótki, więc nie było czasu na przejęcie i przygotowanie góry przez miasto. Poczekajmy do następnego sezonu zimowego i wtedy będziemy mogli mieć uzasadnione pretensje lub uzasadnioną dumę. Pożyjemy, zobaczymy.
Kubuś