UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Trochę mnie dziwi ta opinia i wyrok dla kierowcy Hondy. Może jednak zwolnił przed skrzyżowaniem? Nikt nie potwierdził? Kierowca karetki pędził jak opętany i staranował by wszystko na swojej drodze. Dobrze, że nie trafił w autobus.

Phihihi