UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

kierowca 21; a co będzie jak karetka spiesząc się zabije kogoś bliskiego bo spieszyła się do wypadku. Tak nie można kierowca wjeżdża na czerwonym świetle na swoją odpowiedzialność. może przejechać jak wszyscy umożliwią mu przejazd. Jadąc autem, dojeżdżając do skrzyżowania nie będę za każdym razem rozglądał się czy coś niebieskie nie wyje. Moim zdaniem kierowca Hondy nie winien niczemu. Dziwne jest to, że sprawcą wypadku są obaj kierowcy. Niestety nie pojmuje takiej logiki. Sprawca każdego zdarzenia drogowego jest jeden. Moim zdaniem to kierowca karetki. Niemniej wyrazy współczucia dla wszystkich.