UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

zamiast biedronek i innej stonki, powinny powstać duże sieciowe sklepy nasze polskie, i też byłaby praca dla wielu tysięcy ludzi, z tą różnicą, że to byłby polski sklep i polski pracodawca i właściciel. Niemcy mają u siebie swoje( z tego co wiem) trzy sieci supermarketów i nie dorabiają innych