UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dziewczyny z Biedronki przy Fromborskiej. sa usmiechniete, czyste, zadbane i co najważniejsze zadowolone z pracy i płacy. Pewnie żeby mogło byc wiecej szmalu. To kazdy by chciał. Nawet ten który zarabia ponad 10-15 koła.