UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak . Chodzę do Lidla bo tam nie ma takiego syfu, pół sklepu nie jest zawalone paletami z dostawy, nie ma takiego scisku i chyba jest ciut taniej. Ubolewam nad tym ze zagraniczne sklepy opanowały Nasz rynek ale co na to poradzić, jest taniej więc normalne że tam wszyscy chodza ... chodzi ogólnie o to że idąc do sklepu nie powinienem zabrać tam takiego bałaganu. Ja osobiście bym tam dłużej niż tydzień nie wytrzymał w takiej pracy bo to ch...nie robota.

Pablo 32