UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@KrystynaUrbaniak - - Sztuką jest iść drogą, którą się wybrało mimo wielu przeciwności, potocznie mówiąc, trzeba mieć " jaja " i nie zawsze się poddawać i iść na ustępstwa. Dla mnie wzorem, może nie do końca jest PiS, który mimo bardzo wielu przeciwności realizuje to, co obiecywali wyborcom. może nie do końca się to im udaje, ale przynajmniej brną do przodu, ponieważ obiecali. Takiego właśnie podejścia oczekuje wyborca od wybranego, czyli coś obiecałeś, to to spełniaj i dotrzymuj słowa !!!
taksobienapisałem