UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

" Słusznie zauważono, że nowe przepisy dot. członkostwa w RN SM weszły w życie w 2007r i. .. rzeczywiście od tego roku możliwość zasiadania w RN to dwie następujące po sobie kadencje. Tyle tylko, że w RN byłam od 2002r- zgodnie z przepisami starej ustawy ' i prawie rozumiem. T. j w 2007 była Pani w trakcie kadencji do 2010.Ponieważ w 2007 uległy zmianie przepisy, to nie mogły obejmować aktualnie wybranych. Zrozumiałe. Ale w 2010 nie powinna Pani kandydować. Bo miała Pani za sobą kilka kadencji w RN następujących po sobie, więcej niż dwie. Po nazwiskach w KRS widzę, że inne osoby już się nie pojawiały. Mam rację ? Co do działalności, ja nie kupuję ładnych sloganów, pięknych epitetów itp itd i tu bez. .. obrazy. Szczególnie, jak zatwierdzane są potężne podwyżki dla mieszkańców, bo to się zupełnie gryzie z górnolotnymi wypowiedziami radnych. W tym niestety Pani.

nie"słup"