UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
@nie"słup" - Szanowny Panie ( Pani). Słusznie zauważono, że nowe przepisy dot. członkostwa w RN SM weszły w życie w 2007r i. .. rzeczywiście od tego roku możliwość zasiadania w RN to dwie następujące po sobie kadencje. Tyle tylko, że w RN byłam od 2002r- zgodnie z przepisami starej ustawy. Odpowiadając dalej. Jestem Elblążanką - tu się urodziłam, tu żyję i pracuję. Z Okręgiem nr 1 jestem związana od dawna -tu mam rodzinę, mnóstwo znajomych i przyjaciół. Bycie Radną Miasta to zaszczyt ale i ogromny obowiązek i odpowiedzialność. Zawsze będą się ścierać różne poglądy i stanowiska. Sztuką zawsze była, jest i będzie umiejętność szukania kompromisu dla dobra wszystkich mieszkańców, niezależnie w której dzielnicy miasta ktoś mieszka. Wszystkim powinno zależeć na tym, aby Elbląg się rozwijał w każdym aspekcie życia społecznego, gospodarczego, kulturalnego. Jeśli tak będzie to nasze dzieci będą chciały ( jak ja ) tu żyć, pracować, rozwijać swoje pasje i odnosić sukcesy. Zapytano o moje kompetencje - nie chwaląc się odpowiedziałam z grzeczności i szacunku. I tu się zgadzam w pełni z wypowiedzią - grzeczność i szacunek to powinność wobec wszystkich. Jeśli szanujemy bliźniego jak siebie samego to skąd tyle złości, drwin, szyderstw? To powinno działać w dwie strony.