UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ooo przepraszam, wraz z koleżankami i kolegami z PO zaserwował mieszkańcom 30 % podwyżkę. Lubi prezydenta miasta, chociaż na swym FB udostępniał wątpliwości odnośnie wiaduktu. Jak zawieje, jak zawieje.

ZWiejskiej.