UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W mieście Elbląg tak wygląda a w Gminie Elbląg przy ul. Browarnej podobnie. Przed wyborami obietnice, niby poszanowanie mieszkańców gminy a potem typowe olewanie. Bardzo dużo osób uprzedzało, żeby nie wybierać starej elity, ale wyborcy nie posłuchali a teraz mamy to, co mamy. Szkoda gadać!