UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dobra, zostałem przekonany i oswiecony. Nie wiem co ja się kurna ciepłem tego Elbląga, przecież to cudne miasto z nowoczesnym przemysłem, kwitnące za komuny i teraz. Z nowatorska wizją rozwoju poprzez sadzenie buraków w specjalnej strefie ekonomicznej z parkiem technologicznym. Nawet jak się przekonałem te buraki posiadly zdolność pisania w internecie pod różnymi nickami. Co można poczytać w powyższej ich polemice.

BEZ ŚCIEM proszę