UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Eee tam ale Olsztyn nie umie rolować długów i przenosić teraźniejsze należności na nienarodzonych mieszczan ? A Nasz Prezydent i jego, jedyna i słuszna koalicja prezydencka w radzie miejskiej " umi ". Ooo. .!

Kryśka.