UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Możesz długo, tak sciemniac? wypisywać te grafomanskie bzdury, pomijać ważne fakty historyczne jak to że Elbląg po 45r był ruiną, powiatem de facto facto do 75r dojony przez Gdańsk, pomijany przez władze. I zestawiasz to z Olsztynem, który został miastem wojewódzkim zaraz po wojnie? Jesteś po prostu śmieszny.
Gosc1