UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
czas najwyższy zacząć działać nie tylko pisząc komentarze czas wyjść na ulicę, ale nie pod flagami kodu czy czegokolwiek partyjnego, jako obywatele wyjść i zacząć demonstrować chęć odłączenia się od szuwarowa błotno-bagiennego jakim jest olsztyn tak piszę celowo z małej litery bo to jest dziura zabita dechami. Elblążanie zaczyna się tak ważny dla partii rok wyborczy, zmuśmy w końcu polityków aby zrobili coś raz dla naszego miasta.
el_blążanin