UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bardzo średnie miasto?? Rozwiń tą myśl. Bo z tego co ja wiem to było bardzo prężnie działające miasto z firmami (produktami znanymi na całym świecie) ABB, Browar, Stocznia (w czasach świetności to gdańska podlegała pod elbląską). Z trójmiastem świetne połączenie jest od 3 mc, do Warszawy by było świetnie jeszcze troszkę brakuje.Gdzie są te centra handlu?? Ogrody?? Giełda koło "shell" i biedronki oraz lidle?? Czy może chińskie centra handlowe??. No i na co nam uczelnie które kształcą bezrobotnych?? A co do wyglądu miasta niestety musieli budować ponieważ gdyby nie budowali unia kochana by zabrała w formie kar ze 2 albo 3 razy więcej niż dała.
Miejscowy