UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Młodzi wykształceni mieszkańcy naszego miasta o ile tylko możliwe opuszczają Elbląg by pracować przeważnie w trójmieście Tutaj twierdza mozna tylko sprzedawać pietruszkę na rynku, Mam dwoje dzieci dwoje wnuków z tyt mgr -wykształcenie zawodowe troje pracuje w Gdanisku a syn w Warszawie na poważnym stanowisku. żadne powiedziało z nich, ze nie chce pracy w Olsztynie ani skorumpowanym przez Olsztyn Elblągu.
emerze-ga