UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tylko, że taki 20 latek przyjdzie porobi 3 mc dostanie umowe na dłużej i...?? Ucieka na chorobowe (nie chodzi o kasę kto i ile mu płaci) ale o to, że jego pracę ktoś musi wykonać. A na chorobowym potrafi siedzieć 3 mc - 0,5 roku i to w takich firmach o których mówisz Ty. Jak ktoś chce pracować, to w Eg. zarobi. Rynek pracownika się staje powoli. Rotacja pracowników jest duża.

Dr. DRE