UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Może zróbmy transparenty typu. 20 lat zniewolenia, pooklejajmy szyby w autach i ruszmy na Olsztyn, będziemy jeździć po centrum w godzinach szczytu z prędkością 20 km/h wszystkimi pasami, tylko "zróbmy to po cichu" by Ol. był zaskoczony. Jedziemy??? Czy tylko się żalimy w necie a szkoda odwagi i pieniędzy na paliwo??
Ciekawski