UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Realista1 - No wiesz 2500 brutto 14 lat temu, a teraz to chyba dość spora różnica w sile nabywczej. Właśnie o tym piszę, że aby zarobić to trzeba robić po 12 godzin + soboty. Ale z takim myśleniem to my nic nie zmienimy w tym kraju. Jak ktoś pracuje 5 lat w jednej firmie to może nie postradał rozumów, ale jednak mimo wszystko jakieś doświadczenie już ma, więc chciałby już coś więcej zarobić, ale nie, w dalszym ciągu aby było coś więcej musi iść na kilkanaście godzin. Ok są Siemens, GE, ale przecież nie każdy tam się dostanie. To samo jak ktoś np. wyżej pisał DRE - firm na ich poziomie też zaledwie kilka. Ile osób zatrudni taka firma ? Co z 80% innych osób ? Właśnie o to chodzi, że w Elblągu jest garstka takich firm, że nic się nie robi, aby powstawały nowe. Spójrz, taki ja 20 kilku latek na start dostanie prawie to samo co doświadczona osoba, wierna firmie, która pracuje kilkanaście lat i nie nie może pracować 8 godzin, tylko dalej musi zapierdzielać kilkanaście. Po co pracodawca ma dać więcej, skoro nie ma tu żadnej konkurencji. Potrzeba nowych miejsc pracy, nowych inicjatyw by rozruszać rynek pracy. Wtedy będzie lepiej nam młodym i Wam doświadczonym.

mlody25