UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A ja słyszałem od pewnego pana,związanego z PiS,że czeka nas nowa reforma administracyjna-województw ma być 8 do 10,a miastami wojewódzkimi mają być te,które mają powyżej 300 tys.mieszkańców,a Elbląg ma współtworzyć województwo razem z:Gdańskiem,Gdynią,Grudziądzem i Toruniem,Zalew Wiślany,jego polska część ma znaleźć się w jednym województwie.
Prestidigitator